Клеї

  Titan® Plus - аакриловий, білосніжний пастоподібний, не містить розчинників. Морозостійкий до -20°С. Для виробів із пінополітиролу всередині приміщень на пористі, гладкі. сухі, очищені від пилу, жиру та бруду.
     
  Titan® Premium - білосніжний, пастоподібний, не містить розчинників. Для виробів з пінополітсиролу всердині приміщень на поверхні очищені від пилу, бруду та жиру.
     
  Titan® SM - універсальний полімерний клей що швидко застигає. для склеювання декоративних виробів з екструдованого пінополістирлу, дерева, паперу, шкіри, тканини, корку, кераміки, деревоподібних матеріалів. відмінна адгезія з пористими основами: бутоном, штукатуркою, гіпсом, цеглою, гіпсо-картонними плитами, плитами з деревоподібних матеріалів.
     
    Titan® FIX - універсальний монтажний клей типу "рідкі цвяхи". Білосніжний, пастоподібний, не містить розчинників. Високий ступінь приклеювання. Для надійного приклеювання декоративних оздоблювальних елементів з кераміки, металу, ПВХ, дерева, корку, поліуретана, полістирена на абсорбуючі поверхні.