Якісні меблі

Наша компанія успішно працює на ринку України вже понад 10 років. Нещодавно ми розпочали виробництво унікальної лінійки продуктів - м'яких меблів Марбіно


Детальніше →

Теплоізоляційні матеріали

Теплоізоляційні матеріали з пенополістиролу, що виготовляються за новітніми технологіями, ефективно економлять використання енергії в житлових та промислових приміщеннях.


Детальніше →

Декоративні вироби

Є доповненням до приміщень в класичному й сучасному стилі. Їх оригінальний орнамент надає приміщенню різноманітність та елегантність.


Детальніше →

Компанія Marbet

Філіал польської компанії Марбет було засновано в 2000 році. За час свого існування компанія виросла з невеликого імпортера продукції MARBET Sp. z o.o (Польша) до одного з великих імпортерів із власною дистриб'юторською мережею, а також розпочала виробництво власної лінійки товарів із пінополістиролу.

МАРБЕТ розпочинала свою виробничу діяльність із стельової плити та багетів (довжиною 1,5 м), що виготовляються за ліцензією материнської компанії на сучасному обладнанні. Після більш ніж 3х років успішної роботи з цією групою товарів до асортименту було введено теплоізоляційні матеріали - пінополістирольні плити та рулонні теплювачі. Наразі компанія виробляє плити найвищої якості за ГОСТом, а рулонні утепювачі поєднують в собі якість та низьку ціну.

В 2010 році компанія МАРБЕТ відкрила новий напрямок - виробництво м'яких меблів. Першими моделями були крісла SKRUVSTA, розроблені спеціально для торговельної мережі ІКЕА Росія. Три роки успішного співробітництва з ІКЕА стали причиною появи унікальної продукції - крісел МАРБІНО. Це єдині меблі на ринку України, що виготовлені із вспіненого пінополістирола підвищенної міцності, що дозволяє поєднати в них легкість та довговічність. Наразі колекція МАРБІНО складається з 5 видів крісел - Basic, 4Ножки, Office, Lux, Hoker, кожне зі своїми індивідуальними особливостями та перевагами.

Акції та новини