Про нас

Компанія MARBET Sp. z o.o - одна з великих європейських компаній, яка розпочала свою історію в 1980 році з невеликого заводу з виробництва оздоблювальних материалів в польскому місті Бельско-Бяла. Протягом 20 років компанія активно развивалася на ринку Європи, а в 2000 році було прийнято рішення про відкриття ТОВ МАРБЕТ, Україна.

Ми були першими на українському ринку, хто розпочав не лише імпорт, а й виробництво продукції з пінополістиролу за європейськими стандартами. Наша продукція - це стельова плита й багети, виготовлені на німецькому та італійському обладнанні з сировини найвищої якості, що дозволило нам зайняти лідуючу позицію на ринку. Дизайн наших товарів було розроблено італійскою компаниєю. Наше підприємство знаходиться в с. Рогозів, приблизно 40 км від центру Києва, та займає територію площею 1,8 га. Наша продукція дуже швидко отримала визнання по всій Україні, що дозволило нам створити велику дистриб'юторську мережу, а також ввести у використання нові слова, що позначають багети, - "бешки, єшки". Наразі для багатьох людей стельова плита та МАРБЕТ - слова-синоніми.

Наша компанія надає своїм клієнтам широкий асортимент декоративних виробів з пінополістиролу українського й польського виробництва, а саме: стельова плита CLASSIC і MODERN (безшовні фальш-стелі), стельові плинтуси й багети (LUX, EXCLUSIVE), ексклюзивні фальш-балки, розетки, декоративні елементи.

В 2003 році ми вирішили розширити лінійку нашої продукції та першими на Украіні ввели на ринок рулонні теплоізоляційні матеріали THERMOSTOP, THERMOTAP, ISOTAP, що використовуються для внутрішньої обробки приміщень. Утеплювачі виробництва МАРБЕТ легкі у використанні, довговічні, ефективно утеплюють погано отоплені приміщення й захищають від вогкості, можуть бути використані за радіатором для відбиття тепла.

Наше виробництво використовує сучасні технології (без виористання фреону), що не засмічують навколишнє середовище та є безпечними для здоров'я працівників, що їх наразі більше 80 осіб, всі українці. Відходи, що виникают в процесі виробництва, повністю використовуются для вторинної переработки.

В 2010 році компанія МАРБЕТ підписала контракт на виробництво крісел з пінополістирола для міжнародноі мережі магзинів ІКЕА. Завдяки високій якості продукції кількість крісел, що ми поставили в магазини мережі, складає більше 120 000 штук, й ця кількість постійно зростає, що наразі складає близько 6 000 штук в місяць. Для ІКЕА ми виробляємо не лише популярну модель SKRUVSTA, а й декілька видів пуфів. На жаль, ця продукція доступна в Україні лише як імпортний товар, що суттєво підвищує його вартість.

Успішний досвід співпраці з ІКЕА в сфері меблів було вирішено перенести на ринок України, що призвело до появи в 2013 році лінійки крісел МАРБІНО - унікальних м'яких меблів із пінополістиролу, що вирізняються не лише малою вагою, а й сучасним дизайном та довговічністю. В оббивці ми використовуємо лише високоякісні імпортні матеріали (вир-во Польща, Італія, Туреччина).


В майбутньому, беручи до уваги побажання клієнтів, наша компанія планує розширити асортимент меблів та додасть до асортименту пуфи, софи, дивани та журнальні столики.