Для дилерiв

Пропозицiя спiвпрацi для дилерiв.
Ми створюємо елегантнi меблi з любов'ю до людей!

Компанiя "Марбет" має широкий асортимент крiсел та диванiв оригiнальних моделей якi чудово впишуться в iнтер'єр як житлового будинку, так i пiдiйдуть для такого сегменту ринку як готелi, ресторани, кафе. Вся наша продукцiя запропонована в рiзноманiтних кольорах, має рiзнi розмiри, оригiнальну конфiгурацiю, та елегантне дизайнерське оздоблення. Ми виготовляємо меблi як на основi дерев'яного каркасу так i зi спiненого пiнополiстиролу пiдвищеної мiцностi, цi якостi поєднують в собi легкiсть та довговiчнiсть. Також маємо серiю без каркасних м'яких меблiв, вiдмiнна особливiсть цiєї серiї - вiдсутнiсть несучого каркасу та будь-яких iнших твердих деталей.

Фактично це один з хiтiв сучасного дизайну з облаштування iнтер'єру. Цi меблi надзвичайно зручнi та легкi в доглядi, безпечнi для використання в дитячих кiмнатах, розважальних закладах та мiсцях вiдпочинку. Вони виконанi у виглядi м'яких мiшкiв, наповнених кульками пiнопласту, а потрiбна форма крiсла або пуфа надається за допомогою зшивання деталей.

В зв'язку з розширенням меблевого виробництва компанiя "Марбет" шукає дилерiв в регiонах України. Запрошуємо до спiвпрацi гуртовикiв, iнтернет магазини, меблевi салони i магазини.

Стати нашим дилером може не тiльки велика компанiя з досвiдом роботи на меблевому ринку України, але i молода команда, яка тiльки робить першi кроки в цiй нiшi! Приставши на нашу пропозицiю Ви отримаєте можливiсть створити сучасний високоприбутковий бiзнес в своєму регiонi, який довгi роки буде приносити гарний прибуток. Працюючи з компанiєю "Марбет" Ви отримаєте не тiльки надiйного партнера, а й гарантiї того, що товар буде доставлений  в оговоренi строки i без затримок.

Щiльно працюючи зi своїм каналом збуту, компанiя надає всiляку пiдтримку бiзнесу своїх партнерiв, у тому числi i у виглядi товарних кредитiв. Критерiєм надання товарного кредиту є регулярнiсть замовлень та дисциплiнованiсть дилера в оплатах. Величина такого кредиту обговорюється в кожному випадку окремо i залежить вiд  поточних оборотiв даного партнера i термiну партнерських вiдносин.

  • iндивiдуальний пiдхiд до кожного клiєнта
  • рекламна пiдтримка (каталоги, зразки, брошури)
  • гарантiя на продукцiю - 18 мiсяцiв
  • рiзнi варiанти матерiалiв i забарвлень, пропозицiї вiд економ до ексклюзивного рiвня.
  • знижки оптовим i постiйним клiєнтам, найоптимальнiшi цiни, оскiльки ми працюємо БЕЗ ПОСЕРЕДНИКiВ
  • термiн виготовлення  продукцiї  до 14 днiв, пiсля надходження замовлення
  • доставка за домовленiстю
  • можливiсть доставки меблiв кiнцевому покупцю безпосередньо вiд виробника через перевiзникiв.
  • Гарантiя на продукцiю 18 мiсяцiв

 

Якщо Ви вирiшили розпочати спiвпрацю з компанiєю "Марбет", просимо Вас зв'язатися з спiвробiтниками вiддiлу продаж  для отримання додаткової iнформацiї за наступними телефонами:

044 599 02 21/23,
050 380 17 59,
050 440 07 36,

або зв'яжiться з нами за допомогою електронної пошти:
y.synilnyk@marbet.ua

МИ БУДЕМО РАДI СПIВПРАЦI З ВАМИ!

  • Для дилерiв